کلید فلزات و مواد

کلید فلزات و مواد 2020 Total Materia گسترده ترین بانک اطلاعاتی مواد و فلزات در دنیا است که توسط شرکت هاتف در ایران نمایندگی می شود. این بانک اطلاعاتی تمامی آلیاژهای صنعتی و غیر صنعتی و همچنین مواد غیر فلزی از جمله کلید پلیمرها کلید کامپوزیت ها و کلید سرامیک ها را در بر می گیرد.

از جمله خصوصیات بارز و منحصر به فرد آن می توان به وجود اطلاعات کامل سوپر آلیاژهای پایه نیکل و سوپر آلیاژهای پایه کبالت اشاره کرد. همچنین امکان جستجوی تأمین کنندگان مواد در دنیا از دیگر توانایی های منحصر به فرد این نرم افزار خارق العاده می باشد. با ما تماس بگیرید.

کلید فلزات و مواد کلید فولاد کلید مواد سوپر آلیاژ پایه نیکل پایه کبالت خستگی خزش تنش-کرنش متالوگرافی عملیات حرارتی تأمین کنندگان Total materia نرم افزار
کلید مواد فولاد غیر فلزات

در حال حاضر تمامی شرکت های بزرگ دنیا در زمینه های نفت و گاز، نیروگاهی و هوا-فضا از این نرم افزار جهت پیش برد بحث متریال استفاده می کنند. وجود مواردی از قبیل خوردگی، خستگی، خزش، متالوگرافی دیاگرام های مهندسی از قبیل تنش-کرنش، خستگی و خزش این بانک اطلاعاتی را از رقبا متمایز می سازد.

در این بانک اطلاعاتی شما می توانید اطلاعات بیش از ۵۰۰۰۰۰ متریال را از ۷۲ استاندارد/کشور جهان بیابید. همچنین به راحتی و به طور هوشمند می توانید تعیین گرید انجام دهید. دیاگرام های تنش-کرنش، خزش، خستگی و… را بیابید. اطلاعات جوشکاری مواد را بیابید. خوردگی مواد را مورد مطالعه قرار دهید و…

وجود اطلاعات کامل در خصوص پلیمرها، سرامیک ها و کامپوزیت ها، امکان انتخاب مواد به طور هوشمند،امکان مقایسه مواد و یافتن متریال های جایگزین حتی زمانی که در مورد فلز یا مواد خاصی مطالعه می کنید این بانک اطلاعاتی را به مرجعی یگانه در خصوص مواد در جهان تبدیل کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر به آدرس های زیر مراجعه فرمایید یا با ما تماس بگیرید.

www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Components&LN=FA
www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Library&LN=FA
www.totalmateria.com/page.aspx?ID=HowItHelps&LN=FA