نرم افزارهای مهندسی مواد

شرکت هاتف  نماینده انحصاری شرکت Key to Metals سوئیس در ایران و خاور میانه،  فروش و پشتیبانی نرم افزار کلید فولاد، فلزات و مواد 2020  Total Materia را در ایران به عهده دارد. همچنین بسیاری از نرم افزارهای مهندسی مواد از قبیل سورپس برای شبیه سازی جوشکاری مقاومتی، سالیدکست برای شبیه سازی ریخته گری و کیوفورم QForm3d برای شبیه سازی پروسه های شکل دهی مواد قابل تامین و ارائه توسط این شرکت می باشد. جهت این موارد می توانید با ما تماس بگیرید.

وجود نرم افزارهای مهندسی مواد و به ویژه یک بانک اطلاعاتی قوی در مورد آلیاژهای مختلف، می تواند در کاهش  هزینه های گزاف و اتلاف مواد اولیه بسیار مؤثر باشد. در همین راستا شرکت مهندسی هاتف تک نیکنام (هات تکنیک) ایران با همکاری شرکت بین المللی Key to Metals دارنده بزرگترین دیتابیس دنیا در زمینه آلیاژهای صنعتی، اقدام به فروش بانک اطلاعاتی Total Materia ویرایش 2020 در ایران کرده است.

گوشه هایی از قابلیت Total Materia ویرایش 2020

مشتمل بودن اطلاعات تمامی آلیاژهای آهنی (Ferrous) از قبیل چدن و فولاد و آلیاژهای غیر آهنی (non-Ferrous) مانند آلومینیوم، نیکل، کبالت، مس، کروم، تیتانیوم و…برای بیش از 450000 متریال

  • پوشش کامل 69 استاندارد کاربردی جهانی
  • بخشCorrosion شامل اطلاعات خوردگی مواد
  • بخش متالوگرافی شامل تصاویر متالوگرافی آلیاژها
  • خواص فیزیکی و مکانیکی مواد در دمای بالا
  • سیکل کامل عملیات حرارتی و دیاگرام های گوناگون مشتمل بر خواص مکانیکی حاصله از شرایط عملیات حرارتی مختلف
  • تعیین ترکیب شیمیایی مواد نا منطبق با آلیاژهای استاندارد با درصد نزدیکی قابل تنظیم به عنوان مثال 90% نزدیک به SS316در قالب ماژول SamrtComp
  • دیاگرام تنش- کرنش آلیاژها،مشخصه های خستگی مواد و مشخصه های خزشی مواد در قالب ماژول Extended Range
  • قابلیت استخراج اطلاعات به نرم افزارهای شبیه سازی از قبیل Abaqus،Ansys و…

شماری از مشتریان داخلی:

در حال حاضر بسیاری از شرکت های ایرانی اقدام به خرید این بانک اطلاعات قدرتنمد جهانی کرده اند که نام تعدادی از آنها را در زیر آمده است.

 صنایع دفاع  شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها)  شرکت پتروشیمی زاگرس  شرکت پتروشیمی شهید تندگویان
 
شرکت آلومینیوم ایران نیروگاه رامین شرکت پلیمر آریاساسول شرکت پتروشیمی مارون

دریافت اکانت رایگان

شرکت مهندسی هاتف در راستای رفاه حال مشتریان و اطمینان از کارایی و اثربخشی این دیتا بیس معتبر جهانی، اقدام به ارائه اکانت رایگان به متقاضیان کرده است.
متقاضیان حقیقی و حقوقی جهت دریافت اکانت رایگان به قسمت ارتباط با ما مراجعه فرمایند.

جهت توضیحات تکمیلی و امکانات بیشتر به صفحه ما در سایت Totalmateria.com مراجعه فرمائید.

با استفاده از کلید فلزات Total materia می توان به راحتی به خواص مکانیکی، ترکیبات شیمیایی، آلیاژهای معادل و اطلاعات ارزشمند بیشمار دیگری از فلزات دست یافت. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راهنمای تصویری و یا استفاده آزمایشی از بانک اطلاعاتی، بخش های زیر را کلیک نمائید.

www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Components&LN=FA
www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Library&LN=FA
www.totalmateria.com/page.aspx?ID=HowItHelps&LN=FA