کلید آلومینیوم

کلید آلومینیوم 

کلید آلومینیوم 2020  Total Materia تنها نرم افزار کلید آلومینیوم در دنیاست که توسط شرکت هاتف در ایران ارائه می گردد.  لازم است در ابتدا توضیحاتی کلی در خصوص رفتار آلومینیوم ارائه شود. آلومینیوم وقتی در معرض هوا قرار می گیرد، لایه پیوسته ای از اکسید آلومینیوم روی آن تشکیل می شود. این لایه، مقاومت به خوردگی عالی دارد. آلومینیوم در مقابل بیشتر اسید ها مقاوم است ولی مقاومت آن در برابر قلیا ها کمتر از اسید ها است. آلومینیوم خالص استحکام کششی بالایی ندارد ولی با اضافه کردن عناصر آلیاژی به آلومینیوم مانند منگنز، سیلیسیم، مس و منیزیوم می توان استحکام آلومینیوم را افزایش داد و آلیاژهایی برای مصارف ویژه تولید کرد. انتقال حرارت آلومینیوم عالی است، تقریباً سه برابر فولاد. این خاصیتی است که آلومینیوم را برای ساخت سیستم هایی که نیازبه انتقال گرما و سرمای خوب مانند مبدل های حرارتی مناسب کرده است. ترکیب این خاصیت با غیرسمی بودن آلومینیوم، این ماده را در ساخت وسایل آشپزخانه پر کاربرد کرده است.

جهت توضیحات تکمیلی و امکانات بیشتر به صفحه ما در سایت Total Materia مراجعه فرمائید. همچنین برای تهیه این کلید با ما تماس بگیرید.

کلید آلومینیوم کلید فلزات اکسید آلومینیوم عناصر آلیاژی آلیاژهای معادل آلومینیوم خواص مکانیکی انتقال حرارت سری 5000 سری 6000 سری 7000 سری 2000
کامل ترین کلید آلومینیوم و کلید فلزات در دنیا

با استفاده از کلید آلومینیوم و کلید فلزات Total Materia می توان به راحتی به خواص مکانیکی، ترکیبات شیمیایی، آلیاژهای معادل و اطلاعات ارزشمند بیشمار دیگری از فلزات دست یافت. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راهنمای تصویری و یا استفاده آزمایشی از بانک اطلاعاتی، بخش های زیر را کلیک نمائید.

www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Components&LN=FA
www.totalmateria.com/page.aspx?ID=Library&LN=FA
www.totalmateria.com/page.aspx?ID=HowItHelps&LN=FA