نرم افزار مهندسی مواد Total Materia

نرم افزار مهندسی مواد Total Materia

کلید فولاد و فلزات Total Metals با فاصله بسیار با سایر رقبا، بزرگترین بانک اطلاعاتی خواص مواد فلزی است. این ماژول، هسته اصلی نرم افزار مهندسی مواد Total Materia را تشکیل می دهد. این کلید فولاد و فلزات، با توانایی های بالایی که دارد،  بهترین ابزار در دست مهندسان است.

با تمرکز روی تهیه خواص فلزات استاندارد، کلید فولاد و فلزات Total Metals با تهیه بیش از 20 ملیون خواص برای بیش از 500000 ماده از 71 کشور/استاندارد، بانک اطلاعاتی کاملی را فراهم کرده است.

کلید فولاد و فلزات Total Metals کامل ترین راه حل برای خواص فلزات، آلیاژهای معادل از 71 استاندارد جهانی و صدها اسپک سازنده و دیگر منابع اطلاعاتی است.  موتور جستجوی سریع این نرم افزار می تواند بسیار راهگشا باشد و سرعت عملیات را بالا ببرد.

متریال سلکشن انتخاب مواد آلیاژ معادل خواص مکانیکی خستگی خزش تنش-کرنش کلید فولاد کلید مواد کلید نیکل کلید پلیمر نرم افزار مهندسی مواد Totalmateria

بزرگترین و با کیفیت ترین کلید فولاد و فلزات

از ترکیب شیمیایی، آلیاژهای معادل، خواص مکانیکی و خواص فیزیکی در دمای محیط، زیر صفر و دمای بالا همه دریکجا.

همچنین اطلاعات ویژه مواد همچون دیاگرام های عملیات حرارتی، تصاویر متالوگرافی، خوردگی، جوشکاری و قابلیت ماشین کاری با این نرم افزار مهندسی مواد در اختیار شماست.

کلید فولاد و فلزات Total Metals بالاترین کیفیت و اطمینان به اطلاعات را در قالب یک بانک اطلاعاتی تأیید شده به شما تقدیم می کند.

سریعترین و قدرتمند ترین راه یافتن آلیاژهای معادل

نرم افزار مهندسی مواد Total Materia دارای کاملترین منبع آلیاژهای معادل با بیش از 20 میلیون داده برای مواد معادل است. این معادل یابی در تمامی استانداردهای جهان به صورت داده های سیستماتیک و طبقه بندی شده به لحاظ شباهت مواد صورت می گیرد.

به علاوه، الگوی اختصاصی SmartCross2 با الگوریتم خاص خود قادر به تشخیص مواد مشابه با استفاده از شباهت ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی و یا ترکیبی از هر دو خواص می باشد.

ارتقا و ساپورت مشتریان غیر قابل رقابت

مواد و خواص مواد در کلید فولاد و فلزات Total Metals از نرم افزار مهندسی مواد Total Materiaهرماه به روز می شود. شما را با جدیدترین ارتقای استانداردها، تغییرات الگوریتم و ظاهر نرم افزار به روز نگه می دارد.

تمامی بخش های نرم افزار Total Materia توسط تیمی با تجربه صنعتی مجموع 300 سال بررسی می شود. این تیم فنی قدرتمند مشتریان را به صورت رایگان پشتیبانی می کند.