فروسیلیکومنگنز

فروسیلیکومنگنز یکی دیگر از فروآلیاژهای پر کاربرد در فولاد سازی می باشد. این فروآلیاژ که حاوی 65 تا 68 درصد منگنز ، 16 تا 21 درصد سیلیکون و 1.5 تا 2 درصد کربن است ، با ذوب سرباره از فرومنگنز با کربن بالا یا سنگ معدن منگنز با کک و شار کوارتز تولید می شود. برای تامین فروسیلیکو منگنز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با شرکت هاتف تماس بگیرید

درجه حرارت ذوب فروسیلیکومنگنز بیشتر از تولید فرومنگنز است و برای کاهش کوارتز به سیلیکون انرژی بیشتری لازم است ، به طوری که مصرف برق 3،800 تا 4،800 کیلووات ساعت در هر تن است. تأمین فروآلیاژ به ویژه فروسیلیکو منگنز توسط شرکت هاتف با بالاترین کیفیت و قیمت رقابتی از بزرگترین منابع بین المللی قابل انجام است. با ما تماس بگیرید.

آنالیز متداول فروسیلیکو منگنز

محتوای کربن آلیاژ با حضور سیلیکون به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. حذف بیشتر کربن به دلیل تشکیل کاربید سیلیکون که دربالای فلز شناور می شود و در سرباره جمع می شود است. سیلیکون منگنز با کربن حتی پایین تر (کمتر از 1/0 درصد) را از طریق ذوب دوباره سیلیکو منگنز با کک و کوارتز بیشتر، می توان به دست آورد. این محصول به عنوان یک ماده کاهنده در تولید فرومنگنز کم کربن استفاده می شود.