تأمین فروآلیاژ

فروآلیاژها از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند. آنها شرایط داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را به صورت آسان به وجود می آورند.  فروآلیاژها، آلیاژ های دارای آهن هستند که به صورت آمیژان و مواد افزودنی به مذاب آهن اضافه می شوند تا خواص مورد نظر سازنده را ایجاد نمایند.

از معروف ترین و پرمصرف ترین فروآلیاژها  فروسیلیسیم است. استفاده وسیع از این آمیژان جهت اکسیژن زدایی در فولاد ها و گرافیت زایی در تولید انواع چدن است. کاربرد آن در تولید فولادهای ضد زنگ و نسوز باعث گردیده است که این محصول به یکی از پر مصرف ترین فرو آلیاژ ها در سطح بین المللی بدل گردد.

توانایی تأمین

شرکت هاتف با دارا بودن ارتباطات گسترده با شرکای تجاری خود در بسیاری از نقاط دنیا به ویژه  هندوستان، ترکیه و چین توانایی تأمین فروآلیاژها در انواع مختلف به ویژه فروکروم کم کربن، کربن متوسط و کربن بالا، فرومنگنز، کم کربن، کربن متوسط و کربن بالا و فرو سیلیکو منگنز با ترکیب شیمیایی مطابق نظر مشتری با مناسب ترین قیمت و کیفیت را دارا می باشد.

تأمین فروآلیاژها از منابع آفریقایی، هندی، چینی با استفاده از روابط گسترده مدیران این شرکت صورت می گیرد.  مشتریان گرامی می توانند از کیفیت بالا و قیمت مناسب دریافتی اطمینان داشته باشند.

برای تأمین و واردات انواع فرو آلیاژ، لطفا با ما تماس بگیرید.